הובלות דירה

הובלות דירה במחירים מעולים ושירות נהדר מכל הלב!
מחפשים הובלת דירה או הובלת משרד קטן?
אולי אתם צריכים הובלת ספה או הובלת מקרר?
אצלנו תקבלו שירות מהיר, יעיל במחירים ללא תחרות. אנו מבטיחים שנעשה הכל להוציא אתכם מרוצים!
התקשרו אלינו עכשיו לקבל הצעת מחיר נהדרת וכבר לשריין לכם תאריך להובלה

משאית הובלות דירה

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מיידית

הובלות קטנות בגבעתיים

אם אתם עומדים לפני משימת הובלה קטנה בגבעתיים, יש לכם על מי לסמוך! אנו נממש עבורכם את כל מה שתצטרכו על מנת להשלים את ההובלה ביעילות ובקלות רבה ולחזור לשגרה מידית במיקום החדש. אז מה בתכנון? כאן תוכלו לדעת כיצד ניתן להשלים הובלות קטנות בגבעתיים בקלות רבה.

הכנת ההובלה הראשונית בשלב התכנון

בשלב זה נברר מהו היקף התכולה שלכם, משקל, תכולה כבדה וכד', ומאיפה משנעים אותה: מקומה גבוהה? מקומה נמוכה? האם היעד הוא קומה גבוהה או נמוכה? בהתאם לשלושת הפרמטרים הללו, משקל, מיקום דירת מוצא ומיקום דירת יעד, בתוספת מרחק בין הדירות, ניתן לנפק לכם הצעת מחיר. אנו נעשה כל מאמץ שהיא תהיה מיטבית עבורכם וגם נבדוק מסלולי נסיעה כדי לוודא שאין גשרים איריים או מחסומי גובה בדרך. במידה והם ישנם, נכין רכב המשקף את המידות המתאימות של המסלול שאנו נצטרך לעשות עבורכם.

העמסת דירת המוצא לפני צאתנו לדרך

אנו נגיע לאתר דירת המוצא ונתחיל להעמיס במסגרת פרויקט הובלות קטנות בנס ציונה, בגבעתיים והסביבה את התכולה שלכם. אנו נעמיס אותה על משאית ההובלה שתיבחר על ידנו ונזווד את התכולה כך שהיא תהיה מאובטחת, לא תיפול בנסיעה ותגיע פיקס לדירת היעד. אנו לא נצא לפני שנוודא כי המצב באמת כזה, וכי אתר המוצא נקי משיירי הובלה ומכל פסולת אחרת של העובדים ששירתו אתכם.

נסיעה לכיוון דירת היעד

הנסיעה לכיוון דירת היעד על ידנו תיעשה בזהירות הנדרשת לאבטחת תכולתכם. איכותן של הובלות קטנות בגבעתיים מתבטאת גם בשמירה על כללי הבטיחות בתנועה וגם בשמירה על תכולתכם ובשני עקרונות אלו אנו נדגול. אנו נגיע יחד עמכם לאתר היעד כשהמשאית מוכנה לפריקת התכולה שהועמסה.

פעולה בדירת היעד

כאשר נגיע לדירת היעד נפרוק את התכולה שהועמסה, נבצע הרכבות של תכולות שהיו תכולות פירוק ונעמיס את הטובין שלכם לכיוון דירת היעד תוך סיוע במיקום התכולה הכבדה בלוקיישנים שונים שייבחרו על ידכם. בכך, הושלמו כל המשימות של הובלות קטנות בגבעתיים עבורכם והבית החדש כעת מוכן לאכלוס ושימוש מלא שלכם: רק להביא בגדים, כלי מטבח וכל סוג אחר של תכולות תיק קלות ולהתחיל ליהנות מהבית החדש אליו עברתם זה עתה באמצעותנו כשירות הובלות קטנות בגבעתיים.

 

 

הובלות קטנות מפה לשם

הובלות בצורה הטובה ביותר

אם אתם עומדים לפני מעבר של דירה או משרד ורוצים להזמין שירות של הובלות, הגעתם אל המקום הנכון. מאמר זה יסביר לכם הכול על תחום ההובלות ויעניק לכם מידע בעל ערך רב מאוד אשר יאפשר לכם לבחור את חברת ההובלות המתאימה לכם בצורה הרבה יותר פשוטה ויאפשר לכם להיות בטוחים כי ההובלה תבוצע בצורה הטובה ביותר ובצורה המקצועית ביותר שניתן. כידוע, כיום תחום ההובלות הינו תחום רחב מאוד וניתן למצוא בכל עיר ועיר חברות רבות המעניקות שירות זה, זו הסיבה לכך שלעיתים רבות הבחירה בין חברה אחת לאחרת הינה מעט יותר מורכבת ומבלבלת מאוד.

אז למה כדאי לכם לבחור בשירות הובלות קטנות שלנו? אלו הסיבות:

רכבי ההובלה – נתון חשוב מאוד

רבים לא יודעים אך אחד מבין הנתונים החשובים ביותר בבחירה של חברת הובלות הינו הרכב בו מבצעת החברה את ההובלות. כיום ניתן למצוא משאיות רבות המיועדות להובלה של דירות וסחורה. חשוב מאוד לבדוק זאת שכן חברת הובלות אשר מבצעת את ההובלה ברכב ישן ולא מספיק חזק או גדול הינה חברה אשר לרוב לא תעניק לכם את השירות לו אתם זקוקים ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם בעיות רבות מאוד באותה חברה בזמן ההובלה כמו רשלנות, חפצים שיהרסו בזמן ההובלה ועוד בעיות דומות אחרות, ולכן אנו מבצעים את ההובלות ברכבי ההובלה האיכותיים ביותר.

השוואה בין חברות הובלה

בנוסף לסוג הרכב איתו מבצעת החברה את ההובלה ישנם עוד קריטריונים רבים מאוד אשר יכולים לאפשר לכם לבחור חברת הובלות בצורה טובה יותר. בין הקריטריונים העיקריים תוכלו למצוא את הבאים :

  • האחריות שמעניקה לכם חברת ההובלות על ביצוע ההובלה.
  • צוות המובילים – המקצועיות שלהם, הוותק שלהם והניסיון שלהם בתחום.
  • לוחות הזמנים המוצעים בכל חברת הובלות קטנות במרכז – אם תבצעו השוואה תוכלו פעמים רבות למצוא פערים משמעותיים אשר יעכבו את המעבר שלכם בצורה מאוד מאוד גדולה.
  • המחיר אותו גובה חברת ההובלה – זהו הקריטריון החשוב ביותר ואתם יכולים למצוא פערים משמעותיים בין חברת הובלות אחת לאחרת לכן בצעו השוואת מחירים שתסייע לכם לבחור חברה בצורה הרבה יותר טובה.

פנו אלינו עוד היום, ונשמח לתת לכם מענה ושירות העונה על כל הקריטריונים הללו, ויותר!

הובלות בגבעתיים והסביבה – כל המידע שאתם זקוקים לו

אם בחו"ל נהוג להשכיר רכבי הובלה פרטיים לביצוע העברות דירה ורק בשנים האחרונות נכנסו חברות ההובלה לתמונה, בישראל ישנה אפשרות הרבה יותר טובה ופשוטה – שימוש בחברת הובלות קטנות בזול. חברת הובלות מקצועית ואיכותית יכולה לאפשר לכם להוביל מגוון רחב של חפצים ורהיטים ולעבור דירה בצורה פשוטה וקלה במיוחד. כמובן, לא כל חברה יכולה לבצע שירות איכותי ומקצועי ולכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון, בדקו היטב את חברת ההובלה ובדקו היטב את השירותים אותם היא מציעה לכם, רק כך תוכלו לבחור חברה בצורה פשוטה וקלה ללא כל בעיה.

שירותים של חברות הובלה

מלבד הובלת החפצים שלכם ממקום אחד למשנהו, אנו מציעים לכם עוד מגוון רחב של שירותים נלווים אשר עשויים להקל מעליכם את מעבר הדירה בצורה משמעותית מאוד. בין השירותים הללו ניתן למצוא :

  • אספקה של ארגזים וחומרי אריזה לחפצים השונים שלכם.
  • אריזה של חפצי הבית בצורה מקצועית תוך מיון החפצים ושימוש בחומרי אריזה ייחודיים עבור חפצים שבירים.
  • פריקת החפצים השונים בדירה החדשה שלכם.
  • הובלה בכמה פעמים כאשר בכל פעם מובילים חפצים שונים וכך מאפשרים לכם לסדר את הבית בקלות – בתחילה מובילים את הרהיטים והחפצים הבסיסיים ולאחר מכן את שאר הארגזים.
  • הובלה של חפצים כבדים ויקרי ערך.
  • פירוק של רהיטים כמו ארונות קיר ורהיטים דומים.

חשיבות רכבי חברת ההובלה

אחד הדברים שחשוב לבדוק בכל חברת הובלה הוא הרכבים שלה. אם רכבי החברה ישנים ואינם מתוחזקים כראוי, אל תבחרו בשירותי החברה הזו. העדיפו חברות מתקדמות אשר מחזיקות רכבים חדישים ואיכותיים ומאפשרות לכם ליהנות מהאפשרות להוביל את הריהוט בקלות ובפשטות רבה. חברות שכאלו יבטיחו לכם הובלה מהירה ובטוחה, ללא עיכובים בשל תקלות טכניות ברכבי ההובלה. 

לכן חשוב לנו להציע לכם הובלות קטנות בתל אביב והסביבה עם רכבים איכותיים ומתוחזקים בצורה הטובה ביותר וכך להבטיח לכם הובלה חלקה, נקיה ומקצועית.

הובלת דירה עד 3-4 חדרים

הובלת דירה

שריון תאריך להובלה מיידי ללא התחייבות
התקשרו עכשיו

הובלות דירה

הובלות משרדים פרטיים

הובלות משרדים

הצעת מחיר אטרקטיבית ומיידית
התקשרו עכשיו

הובלות משרדים

הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלת ספה, הובלת מקרר ועוד ...
התקשרו עכשיו

הובלות קטנות

כמה סיבות טובות לבחור בנו

מקצועיות

מקצועיות

משאית להובלה מהירה

מהירות

מחירים מעולים

מחירים מעולים

שירות נהדר

שרות נהדר

שריינו תאריך להזמנת הובלה עוד היום

לקוחות מרוצים וממליצים

כותבים עלינו

שרית גלאס

5/5

פז ועופרי כאלה מקסימים! ביצעתי הובלה של מקרר סייד ביי סייד ענקי!:) המקרר הגיע שלם, בלי מכות, דפיקות ושריטות למיניהן. התקשורת מולם היתה נהדרת והמחיר הכי הוגן שקיבלתי! אין ספק שאחזור לבצע עמם הובלות נוספות. תודה ימקסימים!

דנה רוזן

5/5

שירות מעל לכל הציפיות ומחיר מעולה, מומלץ בחום

רוי הררי

5/5

מובילים אש.
הורידו אותי מקומה 5, הזמנתי מהרגע להרגע, מחיר הוגן ואחלה חבר'ה.

מפה לשם הובלות דירה

כתובת: ברדיצ'בסקי 7 תל אביב

טלפונים: פז – 0723923714
עופרי – 0723923714

אנחנו מתמחים בהובלות קטנות, הובלות דירה, הובלת משרדים ועוד

לוגו הובלות מפה לשם

כל הזכויות שמורות לחברת מפה לשם הובלות