הובלת דירה בפרדס כץ

כשאתם עומדים לפני הובלות משרדים, דירות ובתים אתם מוצאים את עצמכם בעיסוק חדש לכל דבר ועניין: קיפול התכולה, פינוייה לארגזים, אריזתם – כל אלו מהווין פרויקט של ממש, אך הדאגה אינה נובעת מכך אלא ממה שיקרה במהלך ההובלה. כל אחד עשוי לחשוש משבירת רכוש שביר ויקר, או מנזק שייגרם לרכיבי ריהוט ונוחות. על מנת להבטיח שתהיו בידיים טובות, כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור שירות הובלת דירה בפרדס כץ עם 100% הצלחה ומינימום טרחה מצדכם כלקוחות.

פנו רק את מובילים שהוכחו כמומלצים

בתחום ההובלות, המלצות הוא נושא מאד חשוב. הובלות דירה במרכז ובפרדס כץ מצריכות את הלקוח למצוא מוביל מומלץ משום שמוביל לא מומלץ עשוי לעשות מעשים שלא תצפו להם ושאתם עשויים לשלם עליהם ביוקר. לדוגמה, חלוקת הדו"חות באזור המרכז על חנייה לא תקינה היא עניין שבשגרה. מה תעשו אם הבניין שלכם בסימון "אין חנייה" בצבע אדום לבן, והמוביל יקבל דו"ח תוך כדי עבודה? אצל מוביל מומלץ אתם כלל לא תדעו מזה. אבל מוביל לא מומלץ עשוי להאשים אתכם ואף לא לפנות את הציוד מהאוטו שלו. לכן, חכם לא נכנס למקום שפיקח יודע לצאת ממנו. שמרו על עצמכם, ובחרו חברת הובלות קטנות מומלצת בלבד. תוכלו לקרוא מגוון רחב של המלצות עלינו בכל הרשתות החברתיות וכך להיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון.

חשיבות הניסיון שלנו בעבודות הובלה

מובילים בעלי ניסיון, בשונה מהמובילים המתחילים, מכירים את כל אזור פרדס כץ, יודעים את מסלולי הנהיגה כמו את כף ידם, וגם במקומות שאין בהם גישת חנייה לנהגים בכלל, כמו בניין שמוקף במדרכה בצבע אדום לבן, הם ידעו מה לעשות בשביל שהעמדת המשאית תהיה חוקית (למשל, הם יעמדו במקום בו יש תמרור שמעיד כי מותר לעצור. חלק מכוח העבודה ירד לפנות ציוד). בכך, תוכלו להבטיח כי הובלת הדירה אשר תזמינו תוכתר בהצלחה וללא נזק עבורכם.

סגרו עסקה רק עם חברה שתודיע לכם בדיוק איך תתבצע ההובלה

צריך להודות: ישנם פרויקטים בהם תוצאת ההובלה לא תהיה ברורה בשל האתגר הצפוי. לדוגמה, הובלת פסנתר לקומה שנייה בבית עם גרם מדרגות צר, או הובלת מזנונים ומקררים שלא ניתנים לפירוק לקומות גבוהות וקשות לפילוס דרך. חברה שתבטיח לכם כי יהיה בסדר בלי לפרט אינה מומלצת כמו חברה שתהיה מודעת לאתגר ותספר לכם כיצד היא מתכוונת לבצע את ההובלה במצבים הללו.

הובלות קטנות מפה לשם

 

הובלת דירה עד 3-4 חדרים

הובלת דירה

שריון תאריך להובלה מיידי ללא התחייבות

התקשרו עכשיו

הובלות דירה

הובלות משרדים פרטיים

הובלות משרדים

הצעת מחיר אטרקטיבית ומיידית

התקשרו עכשיו

הובלות משרדים

הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלת ספה, הובלת מקרר ועוד …

התקשרו עכשיו

הובלות קטנות

כמה סיבות טובות לבחור בנו

מקצועיות

מקצועיות

משאית להובלה מהירה

מהירות

מחירים מעולים

מחירים מעולים

שירות נהדר

שרות נהדר

שריינו תאריך להזמנת הובלה עוד היום


יצירת קשר

לקוחות מרוצים וממליצים

כותבים עלינו

שרית גלאס

5/5

פז ועופרי כאלה מקסימים! ביצעתי הובלה של מקרר סייד ביי סייד ענקי!:) המקרר הגיע שלם, בלי מכות, דפיקות ושריטות למיניהן. התקשורת מולם היתה נהדרת והמחיר הכי הוגן שקיבלתי! אין ספק שאחזור לבצע עמם הובלות נוספות. תודה ימקסימים!

 

דנה רוזן

5/5

שירות מעל לכל הציפיות ומחיר מעולה, מומלץ בחום

 

רוי הררי

5/5

מובילים אש.
הורידו אותי מקומה 5, הזמנתי מהרגע להרגע, מחיר הוגן ואחלה חבר'ה.
חייגו אלינו


שלחו ווטסאפ

מפה לשם הובלות דירה

כתובת: ברדיצ'בסקי 7 תל אביב

טלפונים: פז – 0723923714
עופרי – 0723923714

אנחנו מתמחים בהובלות קטנות, הובלות דירה, הובלת משרדים ועוד

לוגו הובלות מפה לשם

כל הזכויות שמורות לחברת מפה לשם הובלות


Made with ♥ by SO MEDIA