הובלות דירה

הובלות דירה במחירים מעולים ושירות נהדר מכל הלב!
מחפשים הובלת דירה או הובלת משרד קטן?
אולי אתם צריכים הובלת ספה או הובלת מקרר?
אצלנו תקבלו שירות מהיר, יעיל במחירים ללא תחרות. אנו מבטיחים שנעשה הכל להוציא אתכם מרוצים!
התקשרו אלינו עכשיו לקבל הצעת מחיר נהדרת וכבר לשריין לכם תאריך להובלה

משאית הובלות דירה

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר מיידית

הובלת דירה בתל אביב

זקוקים למענה הובלת דירה בתל אביב? אנו נספק עבורכם את השירות המיטבי! כאשר אנו מוציאים תחת ידנו פרויקט הובלת דירה בתל אביב עבור לקוחותינו, אנו דואגים עבורם לכל הנדרש על מנת שההובלה תצא לפועל על הצד הטוב ביותר. זה מה שאנו מיישמים עבורם ונשמח ליישם גם עבורכם אם וכאשר תשכרו אותנו כחברת ההובלות שלכם.

תכנון מקדים של ההובלה: בירור המבנה שלה, בניית הצעת מחיר ותכנון מסלול הנסיעה

בשלב זה אנו נברר פרטים על ההובלה שלכם: מאיזו קומה לאיזו קומה מובילים, מהו המשקל המוערך של התכולות, מהו מרחק הנסיעה ומהו תוואי הנסיעה האפשרי או מספר תוואי נסיעה מהם ניתן לבחור. במידה ויתגלה שכל מסלולי הנסיעה מאוישים בגשר אירי או בסמטאות צרות, נצר ונקטין למינימום רכב הובלות קטנות בחולון והסביבה ולכל היותר נבצע את הפרויקט בנגלות, העיקר לא להיתקע בדרכים בגורמי דרך קטנים מהרכב. זה סנריו לא מומלץ שאנו בחיים לא גרמנו ללקוחות שלנו לספוג. הצעת המחיר תונפק עבורכם בהתבסס על כל הפרמטרים הללו.

הגעה לאתר דירת המוצא והכנת התכולות לנסיעה

אנו נגיע אל אתר המוצא ליישום הובלת דירה בתל אביב ונעמיס את התכולות שהוכנו להובלה. תכולות שדווחו על ידיכם כשבירות יסומנו ככאלו. תכולות כבדות יטופלו על ידי הסבלים שלנו. דירת המוצא תסתיים להיות מםונית לאחר שנאבטח את התכולות הרגישות, כולל התקנת אמצעי חיסם מארונות ומגירות להיפתח, או פשוט פירוקם המקדים. לאחר מכן נזווד את כל הציוד שהוכן לתא המטען של המשאית באמצעות קשרים מקצועיים וננקה את אתר המוצא משיירי הובלות.

נסיעה לכיוון אתר היעד ברכב ההובלות

במסגרת שירות הובלת דירה בתל אביב נוציא לפועל את הנסיעה המבוקשת, כאשר היא יכולה להתהוות בשיירה בהובלה שלכם או ב- 2 נסיעות נפרדות, שלנו ושלכם, במסלולים שונים. ניתן להתקשר עמנו בכל עת כדי לוודא זמני הגעה ליעד במהלך הנסיעה.

הגעה לנקודת היעד ופריקת התכולה לדירה החדשה

כאשר אנו נגיע אל נקודת היעד אנו נפרוק את התכולה מרכב ההובלות ונסייע לכם לשנע את האייטמים הכבדים שהיא מכילה לדירת היעד ללוקיישנים המבוקשים לדידכם. בכך, הסתיים לו עוד יום הובלת דירה בתל אביב על הצד הטוב ביותר עבורכם!

 

הובלות קטנות מפה לשם

כמה דברים שיכולים להשפיע על עלויות ההובלה ומשך זמן עבודת ההובלה

מחירי הובלות קטנות בנס ציונה, בתל אביב או בכל עיר אחרת, יכולים להשתנות על פי כמה גורמים שחלק מהם תלויים בכם, וחלק לא. כדאי מאוד להכיר את הגורמים הללו על מנת להיערך בהתאם, ועל מנת שתוכלו להוזיל את העלויות ולהפוך את השירות למהיר הרבה יותר.

אז מהם הגורמים המשפיעים הללו? הנה הרשימה המלאה:

  • הכנה מוקדמת – אם ביצעתם את עבודות ההכנה בצורה נכונה, כמו אריזה מסודרת ומתוייגת, עטיפה של מוצרים שבירים וכדומה, עבודות ההובלה גם יהיו מהירות יותר, וגם זולות יותר. אם אתם זקוקים לשירותים נוספים אשר נוטלים זמן מהמובילים ביום המעבר, כמו אריזות נוספות, תיוג וכדומה, המחיר עשוי להיות מושפע מכך ולכן שירותי הובלות קטנות ברחובות או בערים אחרות מקצועיים יבקשו לדעת על כך מראש.
  • מזג האוויר – נסו לתאם מראש את יום ההובלה ליום בו מזג האוויר נוח. בימי החורף הגשומים, במיוחד עם ההצפות האופייניות לאזור המרכז, העבודה תהיה הרבה יותר מורכבת ואם לא תהיה לכם ברירה ותהיו חייבים לבצע זאת באותו יום – המחיר יכול להשתנות בהתאם, אך גם קצב העבודה יושפע בצורה משמעותית מכך.
  • שירותים נוספים – אם מלבד ההובלה אתם זקוקים לשירותים נוספים כמו אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים וכדומה, כדאי לברר מראש את העלויות ולתאם אתנו כך שנגיע מוכנים לכל מה שנדרש.
  • משך זמן העבודה – אם מדובר בבתים גדולים מאוד, או משרדים רבים, העבודה עשויה להימשך לא מעט זמן ואף לדרוש כמה נגלות של הובלה, מה שיכול לייקר את העבודה עצמה. כמובן, על כך אנו נודיע לכם מראש בהצעת המחיר כך שלא תופתעו מעלויות שלא ציפיתם להן.
  • מיקום הדירה – ככל שהדירה ממוקמת במקום מאתגר יותר, כמו קומה גבוהה מאוד ללא מעלית או אזור צפוף בו אין מקום חניה למשאית, המחיר יכול להשתנות. לכן חשוב לנו לברר מראש את הדברים הללו על מנת לתת לכם הצעה מדויקת והוגנת.

בשיחה הראשונית, אנו נשאל על כל הנושאים הללו, ונעלה גם שאלות נוספות כך שנוכל להבין בצורה מדויקת מה הצרכים שלכם ולתת לכם את המענה הטוב ביותר.

טיפים שיכולים לעזור לכם לעבור דירה בקלות רבה יותר

אין ספק כי מעבר לדירה חדשה יכול להיות פרק חדש ומרגש בחייו של כל אחד, אבל יום המעבר עצמו יכול גם להיות גם מלחיץ מאוד. יחד עם זאת, תכנון נכון והכנה מראש יכולים לעזור לכם מאוד ולאפשר לכם להיות מסוגלים לבצע את המעבר בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר קלה.

כדי לעזור לכם, הכנו עבורכם כמה טיפים מקצועיים אשר יעזרו לכם לבצע את מעבר הדירה באופן נכון וטוב יותר.

התחילו במיון

אתם לא רוצה להעביר פריטים נוספים שלא תשתמשו בהם או שלא תוכלו להכניס אותם לבית החדש שלכם. מעבר דירה הוא ההזדמנות לעשות קצת ניקוי בכל מה שאגרתם עם השנים ולהיפטר ממוצרים שאתם לא באמת צריכים וכלל לא משתמשים בהם. אם מדובר בפריטים ישנים ולא שמישים פשוט השליכו אותם אל הפח אך אם אתם מוצאים פריטים תקינים וטובים שאתם בכלל לא משתמשים בהם, נצלו את ההזדמנות ומכרו אותם לאחרים.

חפשו ארגזים לאריזה בחינם

מעבר דירה יכול לכלול הרבה עלויות בלתי צפויות, חלקן מיותרות לחלוטין. אחת מהן היא קניית ארגזים לאריזה. חנויות בגדים ומכולות, חנויות סטוק למיניהם והחלק האחורי של הקיונים ומרכזי המסחר, כל אלו תמיד עמוסים בהרבה מאוד קרטונים אותם תוכלו לקחת ללא עלות כלל. אולי זה נראה לכם כמו הוצאה קטנה, אבל כל מעבר דירה כולל הרבה מאוד הוצאות, וגם ההוצאות הקטנות הללו יכולות להיות בעלות משמעות רבה עבורכם.

דאגו לארוחות ליום המעבר

גם אם מדובר בעבודת הובלות קטנות, ואתם חושבים כי בתוך זמן קצר תוכלו לסיים את העבודה, עדיין זה לא אומר ששאר היום שלכם יהיה פנוי ושגרתי. אתם עדיין צריכים לפרוק את כל הארגזים ולסדר את כל התכולה במקומה, ולכן, במיוחד אם יש לכם ילדים, דאגו מראש לארוחות ליום המעבר כך שלא תרגישו עייפים וחסרי כח או שתצטרכו לבזבז זמן יקר על חיפוש של משלוחי מזון בסביבה החדשה אליה אתם עוברים.

הובלת דירה עד 3-4 חדרים

הובלת דירה

שריון תאריך להובלה מיידי ללא התחייבות
התקשרו עכשיו

הובלות דירה

הובלות משרדים פרטיים

הובלות משרדים

הצעת מחיר אטרקטיבית ומיידית
התקשרו עכשיו

הובלות משרדים

הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלת ספה, הובלת מקרר ועוד ...
התקשרו עכשיו

הובלות קטנות

כמה סיבות טובות לבחור בנו

מקצועיות

מקצועיות

משאית להובלה מהירה

מהירות

מחירים מעולים

מחירים מעולים

שירות נהדר

שרות נהדר

שריינו תאריך להזמנת הובלה עוד היום

לקוחות מרוצים וממליצים

כותבים עלינו

שרית גלאס

5/5

פז ועופרי כאלה מקסימים! ביצעתי הובלה של מקרר סייד ביי סייד ענקי!:) המקרר הגיע שלם, בלי מכות, דפיקות ושריטות למיניהן. התקשורת מולם היתה נהדרת והמחיר הכי הוגן שקיבלתי! אין ספק שאחזור לבצע עמם הובלות נוספות. תודה ימקסימים!

דנה רוזן

5/5

שירות מעל לכל הציפיות ומחיר מעולה, מומלץ בחום

רוי הררי

5/5

מובילים אש.
הורידו אותי מקומה 5, הזמנתי מהרגע להרגע, מחיר הוגן ואחלה חבר'ה.

מפה לשם הובלות דירה

כתובת: ברדיצ'בסקי 7 תל אביב

טלפונים: פז – 0723923714
עופרי – 0723923714

אנחנו מתמחים בהובלות קטנות, הובלות דירה, הובלת משרדים ועוד

לוגו הובלות מפה לשם

כל הזכויות שמורות לחברת מפה לשם הובלות